menusearch
amirlohrasbi.ir
جستجو
logo-samandehi
۱۳۹۵/۱۰/۷ سه شنبه
(0)
(0)
بررسی نامه سی وطن فروش
بررسی نامه سی وطن فروش

محتوای نامه ضد انقلاب‌ها به "ترامپ" چه بود؟+ متن نامه

سیاسی‌کاری گروه‌های ضد انقلاب با ارسال نامه به "دونالد ترامپ" به حد اعلای خود رسیده که این موضوع در گذشته هم به طرق مختلف تکرار شده است.

به گزارش «نماینده»؛  گروه های ضد انقلاب و اعضای وابسته به گروهک تروریستی منافقین از ابتدای انقلاب به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بودند و از هر روشی در این راستا کمک گرفتند.  
گروهک های ضد انقلاب و منافقین در اوایل انقلاب با ترورهای مسلحانه و در سال های اخیر با روش های سیاسی به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند که البته روش های آن ها تاکنون بی تاثیر بوده است.  
اخیرا هم گروهک های ضد انقلاب و منافقین برای "دونالد ترامپ" رئیس جمهور منتخب آمریکا نامه نوشتند و از او خواستند تا تحریم های بیشتری علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کنند.  
وبگاه شبکه آمریکایی "فاکس نیوز"  از تلاش سرکردگان منافقین و برخی اعضای گروه‌های ضدانقلاب برای دیدار حضوری و یا حتی تماس تلفنی با «دونالد ترامپ» رییس جمهور منتخب آمریکا خبر داده است.
فاکس نیوز عنوان داشت:  30 نفر از اعضای گروه‌های ضدانقلاب در نامه‌ای به ترامپ از وی خواسته‌اند ضمن تجدید نظر در توافق هسته‌ای، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند.
نامه ضد انقلاب به 
در بخشی از این نامه آمده است: "در زمان مبارزات انتخاباتی شما، ما و میلیون‌ها ایرانی هم‌عقیده در اعتراض صریح شما به توافق اتمی اوباما رییس جمهور کنونی با جمهوری اسلامی ایران بودیم. صمیمانه امیدواریم که با انتخاب دولت جدید و کنگره برای اولین بار فرصتی برای بازنگری نسبت به عواقب فاجعه‌بار این توافق و اجرای تعهدی که به رای دهندگان در این زمینه داده شد، فراهم شود. " سیاوش صفوی، احمدی باطبی، مجید محمدی، امیرحسین اعتمادی و شماری دیگر از افرادی که پیشتر هم از کنگره آمریکا خواسته بودند تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند، از امضاکنندگان این نامه هستند. در بخش دیگر این نامه آمده است: "امیدواریم که تحت رهبری شما آمریکا به مردم ایران برای باز پس‌گیری کشور از اسلام گرایانی که برای چهار دهه است در راس کشور هستند، کمک کند. "
امضاکنندگان این نامه ضمن مقایسه ایران با داعش، حملات صورت گرفته در اروپا را هم به جمهوری اسلامی مرتبط کرده و نوشته‌اند که اقدامات ایران آغازگر بحران تروریسم بوده است. فاکس نیوز نوشته است که هرچند نام اعضای گروهک منافقین در بین امضاکنندگان این نامه نیست، اما این گروهک یکی از سازمان‌یافته‌ترین گروه‌های ضدانقلاب به شمار می‌آید که از تعامل با ترامپ استقبال کرده است.
علی صفوی از اعضای برجسته گروهک منافقین در مصاحبه با فاکس نیوز محتوای نامه فوق را تکرار کرده و از ترامپ خواسته تا با ادعای نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم، تحریم‌های شدیدتری علیه ایران وضع کند. به نوشته فاکس‌نیوز، این گروهک در زمان حمله عراق به ایران، از طریق ارائه اطلاعات به آمریکا کمک کرده و در انتشار اسرار هسته‌ای ایران هم نقش داشته است.
به نوشته این منبع خبری، اینک برخی امیدوارند دولت جدید آمریکا با گستره‌ای از مخالفان نظام ایران از سلطنت‌طلبان گرفته تا لیبرال‌ها تعامل برقرار کند.
نکته قابل توجه اینکه گروهک تروریستی منافقین مدت هاست از کمک های مالی، سیاسی و لجستیکی آمریکا ضد ایران بهره می برد و در این زمینه از کمک های ایالات متحده در جنگ سوریه نیز استفاده کرده است.  
در اتفاقات سال 88 نیز برخی از ضد انقلابیون و فتنه گران از "باراک اوباما" خواستند تا علیه جمهوری اسلامی ایران تحریم های شدیدی را وضع کند. در حقیقت فتنه گران در سال 88 با ارائه این درخواست موجب شدند تا "باراک اوباما" رئیس جمهور و "هیلاری کلینتون" وزیر خارجه سابق آمریکا علیه ایران تحریم های شدیدی را وضع کنند.   
در حقیقت از زمستان سال 90 تحریم ها علیه ایران شدت گرفت و ضد انقلاب و گروهک منافقین در این زمینه ایفای نقش کردند. حال آنکه 5 سال پس از آن اتفاقات مجددا این منافقین و گروهک های ضد انقلاب هستند که علیه ملت ایران  با ترامپ همکاری می کنند.  
هر چند که تاکنون اقدامات اقتصادی آمریکا آسیبی به ملت ایران وارد نیاورده؛ اما اقداماتی که سران ضد انقلاب و اپوزوسیون انجام می دهند، جای تامل جدی دارد.  
"حسن هانی زاده" کارشناس مسائل سیاسی درباره نامه‌ای که اعضای ضدانقلاب به ترامپ داده‌اند عنوان داشت: بدترین کاری که آنها انجام داده‌اند نامه‌ای است که به ترامپ نوشته‌اند تا آمریکا ملت ایران را تحریم کند.
وی ادامه داد:  آنها ایرانی نیستند و مزدورانی هستند که برای سازمان سیا و موساد کار می‌کنند و ننگ ملت ایران هستند.
این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد:  در حقیقت این افراد که به ترامپ نامه نوشتند با اینکه ممکن است با ایران مشکل داشته باشند اما ثابت کردند که با ملت ایران دشمن هستند و از ترامپ خواهش می‌کنند که ملت ایران را تحریم کند و آنها ایرانی نیستند بلکه به لابی صهیونیستی وابسته‌اند و مزدوری آنها برای آمریکا و اسرائیل روشن است.  
البته برخی از کاربران ایرانی نیز به این نامه در فضای مجازی واکنش نشان دادند. یکی از کاربران در این زمینه می گوید: ‌بعضی ها شرفشان را همزمان با وطنشان می فروشند".
کاربر دیگری با اشاره به نامه ترامپ عنوان داشت: با حاله ها! لیوانِ آب پرتقال در دست با دلتنگی برای اِلمان‌های ایرانی، در شب زیبای نیوجرسی نامه به ترامپ بنویسی که هموطنانم رو تحریم کن بیزحمت.
برخی دیگر از کاربران هم به این نامه اینگونه واکنش نشان دادند: 
**اپوزوسیون یا در نظامه یا بر نظام! این اهالی نامه به ترامپ رو اپوزوسیون هم ندونیداینا مشکلشون با مردمه نه با نظام جونورهای خاصی هستند.  
**خائن تر از این افرادی که نامه به ترامپ زدن ایران رو بیشتر تحریم کنه کسانی هستند که از این وطن فروش ها طرفداری میکنن
** نامه‌ای که با دونالد ترامپ شریفِ عزیز شروع بشه خوندن نداره
**‌اگه خواستین روزی بی غیرتی و بی شرفی رو واسه بچه هاتون توضیح بدین دیگه نیاز نیست به منافقین اشاره کنین فقط نام به ترامپ رو نشونشون بدین
**جالبیش اینه که این 30 نفر در سالگرد عملیات کربلای 4 و مردونگی های 175 شهید غواص به ترامپ نامه نوشتن برا تحریم ایران! "
**‌نویسندگان نامه به ترامپ که خواستار تحریم های سخت علیه ایران شده اند، نه با نظام حاکم بر ایران، که با ٨0میلیون ایرانی پدرکشتگی دارند"

در بخش دیگری از بیانیه این 30 نفر از ایران به عنوان مکمل داعش یاد شده است. با این ادعا یک سوال جدی مطرح می شود و آن  اینکه نیروهای گروهک منافقین در سال های 2012  به بعد در سوریه چه نقشی داشتند؟  
نکته دیگر اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران بنا به گفته مقامات کشورمان در خط مقدم مبارزه با تروریسم تکفیری صهیونیستی داعش در منطقه غرب آسیا قرار دارد و این ایالات متحده آمریکا و همپیمانانش هستند که به صورت همه جانبه از تروریست ها حمایت می کنند.  
امروز در حالی برخی مدعی هستند که جمهوری اسلامی ایران به تروریست ها کمک می کند و ایران را همسنگ داعش می دانند که پیروزی های اخیر عراق در استان های "نینوا"، "الانبار"، "صلاح الدین" و "دیاله" مرهون کمک های مستشاری جمهوری اسلامی ایران بوده است.  
نکته دیگر اینکه اگر امروز در قلب اروپا حملات تروریستی رخ می دهد، علت آن جمهوری اسلامی ایران نیست؛ بلکه هزاران تن کمک های تسلیحاتی است که اروپا و غرب به تروریست ها در سوریه گسیل کرده و حالا خروجی آن به شکل حملات تروریستی به اروپا بازگشته است. 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
شرکت سازنده