menusearch
amirlohrasbi.ir
جستجو
logo-samandehi
موزه ملی قرآن؛ منتظر تامین نیروی یگان حفاظت موزه ملی قرآن؛ منتظر تامین نیروی یگان حفاظت
«با وجود موافقت یگان حفاظت پردیس مجموعه شهید مطهری برای فعال شدن موزه ملی قرآن کریم در روزهای پنج‌شنبه، سازمان میراث فرهنگی امکان تامین نیروی بیشتر برای موزه قرآن در این روز را ندارد.»
سه شنبه هشتم خرداد ۹۷
موزه قرآن محلی برای دیپلماسی فرهنگی کشورهای اسلامی موزه قرآن محلی برای دیپلماسی فرهنگی کشورهای اسلامی در همین هفته یک آقای ایرانی که در فرانسه زندگی می کرد، به همراه همسر فرانسوی و فرزندانش به موزه آمدند. بعد از چند روز دوباره دیدیم برگشتند، وقتی علت را جویا شدیم گفتند که این موزه آنقدر جذابیت داشته که ما دفعه قبل نرسیدیم همه آثار را ببینیم ... سه شنبه هشتم خرداد ۹۷ مدیر موزه قرآن به ایسنا خبر داد: خروج نُسخ خطی به مقصد کشورهای عربی مدیر موزه قرآن به ایسنا خبر داد: خروج نُسخ خطی به مقصد کشورهای عربی «کشورهای حوزه خلیج فارس دنبال هویت‌سازی برای خود هستند، ده‌ها سال دیگر کشورهایی با قدمت ۲۰۰ سال، با این اسناد و نسخه‌های خطی برای خود هویت و تمدن جعلی ایجاد می‌کنند. این وظیفه مسئولان است که جلوی خروج این آثار را به هر روش، حتی خرید آنها بگیرند.» سه شنبه بیست و یکم آذر ۹۶ نشست با بازدیدکنندگان موزه ملی قرآن کریم نشست با بازدیدکنندگان موزه ملی قرآن کریم جمعه بیست و ششم آبان ۹۶ ندای پر طنین یک کتاب‌فروش ندای پر طنین یک کتاب‌فروش چند روز پیش در فروشگاه مشغول مرتب کردن کتاب ها بودیم که یک آقای جوان وارد شدند و شروع کردند به دیدن و بررسی کتاب ها.
بعد از دقایقی تصمیم به انتخاب کتاب هایی در موضوع کودک و نوجوان کردند و بعد از جمع آوری تعداد نسبتا قابل توجهی کتاب، کنار صندوق آمدند و از دوستمان خواستند که هزینه کتاب ها را حساب کند.
جمعه بیست و ششم آبان ۹۶
شرکت سازنده