menusearch
amirlohrasbi.ir
جستجو
logo-samandehi
برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) در موزه ملی ایران برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) در موزه ملی ایران در این مراسم که با حضور میراثبانان موزه ملی ایران در تالار سخنرانی برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین هادی بوذری باسخنرانی پیرامون وجود مبارک حضرت حجت پرداخته و عنوان نمود: به یمن وجود مبارک امام مهدی (عج) دنیا بقا دارد. به عقیده شیعیان تا زمانی که حضرت حجت ظهور نکنند هیچ اتفاقی برای دنیا نمی‌افتد و جهان به بقای خود ادامه می‌دهد. همچنین به یمن وجود مبارک ایشان است که ما دارای رزق و روزی هستیم. پنج شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۹۶ استفاده نکردن از قابلیت های ماه رمضان در جذب گردشگر استفاده نکردن از قابلیت های ماه رمضان در جذب گردشگر یکی از فرصت های مغتنم در عرصه جذب گردشگر مذهبی به ایران ماه مبارک رمضان، آداب و رسوم مرتبط با این ماه و نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که همزمان با این ماه پرفیض برگزار می شود. نمایشگاهی که می تواند هزاران مسلمان را از سراسر دنیا به ایران جذب کند. اما آیا برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که با فرهنگ ملی و اسلامی ما هماهنگ است، به عنوان یک نمایشگاه دائمی و فرصتی مغتنم در جهان اسلام مطرح می شود؟ در صورت تحقق چنین مهمی که با برنامه ریزی های دقیق و اصولی دور از ذهن نیست، این قابلیت می تواند به راهکاری برای جذب توریست مذهبی تبدیل شود. چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶ گردشگری مذهبی ، بی توجهی مسئولان گردشگری مذهبی ، بی توجهی مسئولان گردشگری وسیله ای است که افراد را با مذاهب و فرهنگ های متفاوت به یکدیگر پیوند می دهد و به آنها کمک می کند تا همدیگر را با وجود تنش های سیاسی و اجتماعی، بهتر درک کنند. از نظر سازمان جهانی جهانگردی، مذهب به عنوان یکی از اصلی ترین انگیزه های سفر شناخته شده است. دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۹۶ گزیده دیدگاهها درباره رابطه علم و دین گزیده دیدگاهها درباره رابطه علم و دین رابطه علم و دین از دوران باستان مورد پژوهش بوده است و مورد نظر فیلسوفان، الهیدانان، دانشمندان. دیگران بوده است.

علم تجربی به عقل، تجربه گروی و شواهد علمی اذعان و اعتراف می‌کند در حالیکه دین شامل وحی، ایمان و امر مقدس است و به تبیین‌های فلسفی و متافیزیکی که نظر به تحقیق در عالم دارند نیز توجه و اذعان می‌کند. نه دین و نه علم بی تغییر، بی زمان یا ثابت نیستند چرا که هردوی علم و دین تلاش‌های فرهنگی و اجتماعی هستند در فرهنگ‌ها و زبان‌های گوناگون در طول زمان دچار تغییر شده‌اند.
دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۹۶
جعفر طیار کیست و دلیل معروفیت نمازش چیست ؟ جعفر طیار کیست و دلیل معروفیت نمازش چیست ؟ جعفر بن ابیطالب 20 سال بعد از عام الفیل در مکه به دنیا آمد. آن زمان که خشکسالی مکه بود، جعفر به دلیل معیشت سخت و تنگ پدرش، در خانه عمویش عباس بزرگ شد و همچنان نزد او ماند تا در سال اول بعثت پیغمبر اسلام(ص)، اندکی بعد از برادرش علی(ع)مسلمان شد و اسلام آورد. شنبه بیست و ششم فروردین ۹۶
شرکت سازنده